O nas

Nasza szkoła działa od 1 września 2019 roku, mieści się w Józefosławiu przy ulicy Uroczej 14, zajmujemy powierzchnię prawie 2 tys m2,
Szkoła posiada 12 sal lekcyjnych, pracownie informatyczną pracownie chemiczną, pomieszczenia dla nauczycieli, szatnię, kuchnię dla uczniów oraz kuchnię dla nauczycieli, a także strefę relaksu dla uczniów ( wirtualna wycieczka po szkole przygotowana przez naszych uczniów – tu )
Do szkoły uczęszcza obecnie 232 uczniów, mamy pięć klas trzecich ( w tym dwie po gimnazjum), oraz 2 klasy drugie i 3 klasy pierwsze.
Uczniowie naszej szkoły pod koniec pierwszego roku nauki decydują o przedmiotach , które chcą rozszerzać w kolejnych latach. Uczniowie mogą rozszerzać minimum dwa przedmioty, maksimum cztery.
Nasza kadra to 30 nauczycieli z pasją i powołaniem ( o nauczycielach możecie Państwo przeczytać w zakładce Kadra – tu )
Nasi uczniowie posiadają osiągnięcia w konkursach przedmiotowych jak i tematycznych :
Min. I miejsce w województwie mazowieckim w konkursie „Zrób-My Nasz-Film Historie Zapisane w Obrazie”.
Liceum bierze udział w licznych akcjach charytatywnych.
Ogromnym atutem naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego ucznia, który otrzymuje pełne wsparcie już na samym początku swojej drogi edukacyjnej. Posiadamy stałą kadrę psychologiczno- pedagogiczną ( psycholodzy, pedagog, doradca zawodowy oraz trener personalny ).

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia budynku naszej szkoły