mLegitymacja

Nasza szkoła przystąpiła do projektu mLegitymacje. Przygotowana przez Ministerstwo Cyfryzacji mLegitymacja  szkolna to część aplikacji mObywatel i ma taką samą funkcję i moc prawną jak legitymacja wydana w wersji papierowej.

Mobilną legitymację może otrzymać każdy uczeń naszej szkoły, któremu wcześniej wydaliśmy papierową wersje dokumentu.

Dzięki mlegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To tradycyjna legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Aby otrzymać mLegitymację wystarczy pobrać wniosek tutaj i dostarczyć do sekretariatu szkoły.

Regulamin do pobrania tu

Uczniowie mogą skorzystać z Bezpłatnego kreatora zdjęć do mLegitymacji  tu

mLegitymacja jest unieważniana w trakcie roku szkolnego:

1. na wniosek pełnoletniego ucznia lub rodziców ucznia,
  2. z powodu utraty ważności wydanej uczniowi legitymacji szkolnej,
  3. utraty mLegitymacji na skutek uszkodzeń niepoprawnego działania lub utraty urządzenia mobilnego, w którym przechowywana była mLegitymacja,
  4. w przypadku przejścia ucznia do innej szkoły