Aktualności

Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Testy aplikacji

Witajcie Uczniowie i Rodzice naszego LO,

Jestem Jakub Mazurkiewicz i jestem tatą Maksa Mazurkiewicza z klasy 1. Za pośrednictwem Dyrekcji zwracam się do Was z prośbą o możliwość wyrażenia zgody, by uczniowie mogli zaangażować się w testy aplikacji mobilnej.

Jestem twórcą aplikacji do video streamingu czyli wysyłki drobnych form video za pomocą telefonu. Tworzę aplikację, która ma pomagać sprawdzić dane miejsce lub rzecz przed wyjazdem lub jak obecnie jest COVID i chcemy coś zobaczyć, ale nie możemy się ruszy z domu. Moja aplikacja pozwala tzw. być w dwóch miejscach jednocześnie. Potrzebuje zaangażowania młodych ludzi, by w odmienny niż mój zespół sposób, mogli potestować aplikację i wykryć w niej problemy lub techniczne uchybienia, jako zwykli użytkownicy.

To może być dla nich kolejne doświadczenie oraz zabawa. Może to urozmaicić lekcje informatyki w szkole. Czas potrzebny dla każdego z nich to max., 2 godziny.

W zamian za zaangażowanie uczniów chcę przekazać gratyfikację na rzecz szkoły w ekwiwalencie 1000 PLN przez moją firmę w formie pomocy naukowych lub innej formy, którą mogą wybrać sami uczniowie.

 

Tutaj jest krótkie wideo obrazujące aplikację  – kliknij           . www.travvil.com 

Chętne osoby proszę by przekazały swoje imię i adres email do Marcelego Popiela z klasy 1B, który pomaga mi w tym zadaniu wraz z moim synem Maxem.

Zostanie uruchomiony kanał na Discordzie do komunikacji i przekazania aplikacji do testów, która również zostanie wysłana do uczniów na podanego przez nich maila.

Best
Jakub Mazurkiewicz
jakub@travvil.com
www.travvil.com
+48 600042946
Linkedin

BAT-MED