Sławomir Brzus

„Jestem absolwentem Wydziału Matematyki Informatyki i Mechaniki Uniwersytetu Warszawskiego o specjalności nauczycielskiej. Pomagać w matematyce zacząłem już w liceum (XI Liceum im. Mikołaja Reja w Warszawie), gdzie za „moich” czasów uczyli świetni nauczyciele. Uczę już wiele lat z dobrymi i bardzo dobrymi wynikami. Zatrudniony jestem poza szkołą w dwóch firmach korepetycyjnych, gdzie prowadzę kursy przygotowujące do matur, olimpiady matematycznej, olimpiady fizycznej, konkursów kuratoryjnych z matematyki i fizyki. Przygotowuję też do matury międzynarodowej IB. Prowadząc zajęcia, pokazuję powiązania matematyki z fizyką , mechaniką i elektroniką. Lubię pracować z młodzieżą i mam sygnały, że młodzież też mnie lubi.

Sławomir Brzus ”