Krystyna Halladin

Zapraszam do Naszego liceum, w którym będę uczyła języka polskiego. Ukończyłam Filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim. Posiadam stopień nauczyciela dyplomowanego oraz uprawnienia egzaminatora maturalnego języka polskiego. Od wielu lat pracuję

z młodzieżą szkół średnich. Mam również doświadczenie w pracy w liceum integracyjnym. Przez kilkanaście lat prowadziłam kursy przygotowujące do egzaminów z mojego przedmiotu. Zapewne część z Was spotka się ze mną na zajęciach lekcyjnych i wówczas porozmawiamy o poezji, prozie, podyskutujemy o bohaterach literackich, będziemy poruszać różne zagadnienia, które zapewne Was zainspirują do działania. Zapraszam więc na moje lekcje. Lubię swoją pracę i dlatego wciąż uczę. Każdy nawet mały sukces ucznia staje się moim sukcesem.

Moja praca zawodowa to nie tylko szkoła. W międzyczasie przez kilkanaście lat współpracowałam z biurem turystycznym i dzięki temu zdobyłam szereg doświadczeń. Często podróżowałam z młodzieżą różnych typów szkół.

Lubię również dobrą książkę, teatr, uwielbiam podróżować i fotografować architekturę, wspaniałe krajobrazy. W wolnej chwili dla relaksu jeżdżę na rowerze i pielęgnuję ogródek kwiatowy.