Aktualności

Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Jolanta Bieżychudek

Nauczyciel dyplomowany informatyki i technologii informacyjnej. Ukończyłam „Metody Komputerowe w Edukacji Szkolnej” na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, „Zarządzanie Oświatą” na Uniwersytecie Szczecińskim. Posiadam Certificate Comptia Strata IT FUNDAMENTALS – CISCO Networking Academy.

Przygotowuję uczniów do konkursów kuratoryjnych, ogólnopolskich oraz międzynarodowych z informatyki: Logia, BÓBR, ORZEŁ. Nauczam kodowania oraz programowania w językach: SCRATCH, LOGO, PYTHON, C++, HTML CSS, JAVA.

Posiadam Certyfikat Mentora Cyberbezpieczeństwa, prowadzę spotkania i seminaria z dziećmi oraz ich rodzicami dotyczące Cyfrobezpieczeństwa. Jestem organizatorem Szkolnych Akcji: „DBI Safer Internet”(kampania Fundacji Dajemy Dzieciom Siłę przeciwko cyberprzemocy i mowie nienawiści), „Cyfrobezpieczni- Bezpieczna Szkoła Cyfrowa”, „Nie hejtuję – reaguję” ( Kampania dot. Cyberprzemocy Instytutu Lema i NASK), „TDTS (Twoje Dane Twoja Sprawa) – promujących bezpieczne posługiwanie się globalną siecią INTERNET.

Na co dzień administrator Librus , administrator Microsoft Office i nauczyciel w SP w Józefosławiu.

Jestem nauczycielem z wyboru i z zamiłowania. Dlatego pragnę dzielić ze swoimi uczniami każdy dzień. Staram się pracować tak, aby rozwijać w dzieciach i młodzieży zamiłowanie do poznawania świata. W pracy stawiam na przyjaźń i życzliwość. Jednocześnie jestem wobec dzieci konsekwentna i wymagająca. Cenię ich szczerość.

W swojej pracy nie zapominam o słowach Johanna Wolfganga Goethe’go: „Kto wiele przebywa z dziećmi, odkrywa, że żaden jego czyn nie pozostaje u nich bez oddźwięku”.

mgr Jolanta Bieżychudek

BAT-MED