Elżbieta Lenard

„Nie jest lekko – ale jest przyjemnie” – to motto naszego liceum.

Zależy mi, aby u nas młodzież czuła się dobrze. Żeby wiedzieli, że są dla nas dorosłych ważni. Moim celem jest zapewnienie wysokiego poziomu nauki, dobrej atmosfery, nauki szacunku, który ma działać w obydwie strony, a także indywidualnego podejścia do ucznia. Kadra,  która pracuje w liceum to ludzie z pasją, którzy chcą i potrafią przekazać wiedzę innym, przygotowując dobrze do matury.

Moim marzeniem jest, aby młodzież chciała przychodzić do naszej placówki. By wiedzieli, że zawsze mogą liczyć na nas dorosłych. Żeby nauka nie kojarzyła im się tylko z obowiązkiem.   A po latach wspominali okres nauki w NLO jako wspaniały czas, dobrą zabawę  i miejsce  w którym czuli się doceniani.

Do dyspozycji uczniów i rodziców jest pedagog, doradca zawodowy i dwóch psychologów.

Zapraszamy do nas fajne dzieciaki !

Elżbieta Lenard – dyrektor