Agnieszka Winek

Absolwentka studiów magisterskich na kierunku Psychologia oraz Studium Pedagogicznego. Certyfikowany trener Treningu Umiejętności Społecznych dla dzieci i młodzieży (TUS), czynny praktyk w zakresie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach oraz metody Kids’ Skills – Dam Radę. Obecnie w trakcie zdobywania uprawnień do prowadzenia psychoterapii systemowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w instytucjach oświatowych (przedszkole, szkoła, poradnia psych. – ped.) a także jako kurator sądowy.

Prowadzę zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne dla dzieci i młodzieży, konsultacje indywidualne i rodzinne w ramach terapii psychologicznej a także warsztaty umiejętności wychowawczychdla rodziców.

Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje przez udział w licznych szkoleniach, warsztatach, konferencjach psychologicznych i pedagogicznych.