Aktualności

Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Agnieszka Hresiukiewicz

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Gdańskiego, doświadczoną polonistką, nauczycielem dyplomowanym. Moja praca jest moją pasją. Staram się, aby uczniowie byli równorzędnymi partnerami do rozmów na temat literatury, filmu, teatru czy malarstwa. Zabieram uczniów na lekcje do kina czy muzeum. Zachęcam do wyrażania własnego zdania, cenię niestereotypowe myślenie i własną interpretację dzieł sztuki. Wymagam i solidnie przygotowuję do egzaminów i konkursów.

Chciałabym, aby moje lekcje były twórczym wysiłkiem i przyjemnością jednocześnie. Pracuję metodą projektu, lubię burzę mózgów i pracę w grupach. Systematycznie wykorzystuję dramę i film do ilustrowania ludzkich zachowań, problemów czy emocji. Jestem zaangażowana w projekt filmowy Filmoteka szkolna. Chętnie poprowadzę koło filmowe i literackie.

Szukam młodych otwartych na sztukę ludzi, wzajemnie możemy się od siebie uczyć. Wciąż poszukuję nowych zawodowych wyzwań. Czuję się doceniona przez rodziców i młodzież. To moi uczniowie kilkukrotnie nagrodzili mnie tytułem Nauczyciela z Klasą. Oni zdobywali też laury w różnych konkursach, zdawali świetnie egzaminy i dostawali się do wymarzonych szkół. Ich sukcesy wciąż każą mi się rozwijać i wykorzystywać nowoczesne technologie.

Liczę na miłą i twórczą współpracę w nowej szkole.

Serdecznie pozdrawiam.

Agnieszka Hresiukiewicz

BAT-MED