Aktualności

Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Adrian Stefański

Mój świat, to język angielski. Towarzyszy mi on od najmłodszych lat, kiedy oglądałem zagraniczne stacje telewizyjne u babci. Przez wszystkie lata szkoły najbardziej intrygowały mnie słówka i ich poprawna wymowa, jak najbliższa londyńskiemu akcentowi. Kiedy w końcu wyruszyłem na studia do malowniczego Olsztyna, znalazłem się w gronie wspaniałych ludzi, z prof. Ewą Kujawską-Lis na czele, którzy zainspirowali mnie do nieustannego dążenia do ideału jako nauczyciel. Ponadto, po pierwszej wizycie w Londynie, utwierdziłem się tylko w przekonaniu, że to miejsce jest jak magnes, który zawsze będzie mnie przyciągał.

Nauczam od momentu, kiedy obroniłem swoją pracę magisterską. Miałem okazję pracować zarówno z najmłodszymi, jak i z dorosłymi. Z początkującymi i zaawansowanymi. Jestem dumny z każdego mojego ucznia, który odniósł sukces, nawet najmniejszy.

W wędrówkę po języku angielskim i po Londynie zabiorę każdą osobę, która będzie gotowa niczym tolkienowski Bilbo Baggins dołączyć do mojej drużyny i od samego początku wspinać się na wyżyny swoich możliwości. Dziś cały świat mówi po angielsku. Umiejętność mówienia jest kluczem do sukcesu. Zdobądźmy go razem.

BAT-MED