Aktualności

Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Wieczór w teatrze – „Wesele” Stanisława Wyspiańskiego

W naszej szkole oprócz wykwalifikowanej i doświadczonej kadry nauczycielskiej oraz prowadzonych przez nich zajęć, uczniowie mają wiele możliwości na doskonalenie swojej wiedzy. Wierzymy że nauka poprzez poznanie oraz doświadczenie jest nieodzownym elementem kształtowania się młodzieży. Rozwój osobisty jest dla nas również istotny, dlatego nasi uczniowie mają wiele alternatyw – czego przykładem było wyjście w niedzielny wieczór do teatru polskiego na sztukę Stanisława Wyspiańskiego – „Wesele”. Adaptacja wybitnego dramatu w reżyserii Krzysztofa Jasińskiego to umiejętne wyczucie połączenia tradycji i nowoczesności – taka kompozycja z pozoru wydaje się kontrastem, jednak doskonale uzupełnia, czyniąc spektakl przystępnym dla widzów.

BAT-MED