Aktualności

Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Dzień Niepodległości 2023

Dzień 09 listopada w naszym liceum miał niecodzienny charakter, bowiem uroczyście obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości. Od samego rana odczuć można było odświętną patriotyczną atmosferę. Tablica na szkolnym korytarzu przyozdobiona została akcentami niepodległościowymi. Społeczność szkolna miała symboliczne biało – czerwone kotyliony.
Uroczysty apel rozpoczął się o godz.11.15 w udekorowanej sali gimnastycznej. Uczniowie klas pierwszych przedstawili montaż słowno – muzyczny, w którym nakreślono krótką historię losów państwa polskiego.
Dużym zainteresowaniem cieszył się konkurs kulinarny pt. „Pieczemy ciasta niepodległościowe”.
Swój udział zgłosiło 28 uczniów i wszyscy zostali nagrodzeni.
Komisja kulinarna wyróżniła siedem osób:
I – Franciszek Fukowski z kl. 1d
II – Radosław Pogłód z kl.1a
II – Magdalena Dymińska z kl. 1a
III – Ania Marut i Nel Chodyra z kl. 2a
III – Nikola Mochyna i Zuzia Siudzińska
Po uroczystości kolejka po smakołyki była długa, ale każdy uczeń mógł skosztować wypieki swoich kolegów.
Zapraszamy za rok.

BAT-MED