Prowadzimy nabór

Prowadzimy nabór do klas dla absolwentów Szkół Podstawowych oraz  dla absolwentów Gimnazjum.

Opłaty:

czesne – opłata miesięczna (przez 12 miesięcy w roku, do 10 dnia każdego miesiąca) – 990 zł
wpisowe (opłata jednorazowa) – 1000 zł
test diagnozujący: 200 zł

Szkoła nie dysponuje własną stołówką ale dla uczniów będzie udostępniona kuchnia wyposażona w lodówkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową.
O rodzaju zajęć wychowania fizycznego zadecydują uczniowie wraz z nauczycielem (joga, boks, zajęcia samoobrony, walki wschodu, zumba, etc). Szkoła dysponuje salą na tego typu zajęcia, rozważane są też zajęcia na pobliskich boiskach.
Dla najzdolniejszych uczniów przewidywane są stypendia i nagrody za indywidualne osiągnięcia.
Chcemy uaktywnić uczniów w działaniach w ramach wolontariatu.
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące będą tworzyć uczniowie. To od nich będzie zależała atmosfera, wyniki w nauce i integracja.
Planujemy wyjazdy w ramach programu Erasmus. Wycieczki szkolne organizować będą uczniowie
“Mundurki” – decyzja o jednolitych strojach zapadnie po przeprowadzeniu ankiety wśród uczniów i przedstawieniu propozycji rodzicom.

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: