Prowadzimy nabór

Prowadzimy nabór do dwóch klas dla absolwentów Szkół Podstawowych oraz do jednej klasy dla absolwentów Gimnazjum.

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące ma uprawnienie szkoły publicznej. Zgodnie z decyzją Kuratorium i Starosty Piaseczyńskiego świadectwa ukończenia szkoły uznaje się za równorzędne ze świadectwami odpowiedniego typu szkoły publicznej.

Warunki Rekrutacji

Testy diagnozujące dla uczniów, którzy zechcą uczyć się w naszej szkole odbędą się:
16 lutego o godz. 10.00 i 23 lutego o godz. 10.00
Termin do wyboru. Test będzie obejmował wiedzę z przedmiotów: język polski, matematyka i język angielski.
Na test diagnozujący obowiązują zapisy drogą mailową; adres mailowy: niepubliczne@lo-jozefoslaw.pl. Przy zapisie należy przesłać
wypełnione zgłoszenie ( Zgłoszenie do pobrania ) (w załączniku).

Opłaty:

czesne – opłata miesięczna (przez 12 miesięcy w roku, do 10 dnia każdego miesiąca) – 990 zł
wpisowe (opłata jednorazowa) – 1000 zł
test diagnozujący: 200 zł

Szkoła nie dysponuje własną stołówką ale dla uczniów będzie udostępniona kuchnia wyposażona w lodówkę, czajnik, kuchenkę mikrofalową.
O rodzaju zajęć wychowania fizycznego zadecydują uczniowie wraz z nauczycielem (joga, boks, zajęcia samoobrony, walki wschodu, zumba, etc). Szkoła dysponuje salą na tego typu zajęcia, rozważane są też zajęcia na pobliskich boiskach.
Dla najzdolniejszych uczniów przewidywane są stypendia i nagrody za indywidualne osiągnięcia.
Chcemy uaktywnić uczniów w działaniach w ramach wolontariatu.
Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące będą tworzyć uczniowie. To od nich będzie zależała atmosfera, wyniki w nauce i integracja.
Planujemy wyjazdy w ramach programu Erasmus. Wycieczki szkolne organizować będą uczniowie
“Mundurki” – decyzja o jednolitych strojach zapadnie po przeprowadzeniu ankiety wśród uczniów i przedstawieniu propozycji rodzicom.

Kadra Pedagogiczna:

Dyrektor – Pani Ewa Kazubek
Wszyscy nauczyciele, którzy będą pracować w naszej szkole mają doświadczenie w pracy z młodzieżą licealną, osiągnięcia w dziedzinach konkursów czy olimpiad przedmiotowych, mnóstwo empatii i pasji.
Naszym zamierzeniem jest aby szkoła przygotowywała uczniów do matury a każdy absolwent otrzymał indeks wymarzonej uczelni!

W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt: