Paweł Szcześniak – Karate Combat.

Karate Combat to nie jest sport walki , to raczej sztuka walki ukierunkowana na samoobronę.

Samoobrona to nie tylko umiejętność skutecznej „walki ulicznej” i samoobrony, to także nauka zachowania      się w sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia.

Najlepsza samoobrona to zminimalizowanie lub uniknięcie zagrożenia.

Jeśli już dojdzie do kryzysowej sytuacji i zagrożenia życia lub zdrowia naszego lub bliskich wokół nas,             to trzeba wiedzieć jak zachować się np. : na ulicy, w lesie, na plaży czy w ciasnych pomieszczeniach, pubach czy dyskotekach. To sposób myślenia i poruszania się w walce z jednym lub kilkoma przeciwnikami.

W zaawansowanych grupach dodajemy posługiwanie się niedużymi, legalnymi i ogólnodostępnymi narzędziami do samoobrony i uczymy jak się przed nimi bronić.

Jestem wychowankiem 7-krotnego mistrza świata w karate Shihana Macieja Grubskiego twórcy systemu Karate Combat.

By być Senseiem Karate Combat musiałem w wieku…dojrzałym… stać się znowu studentem CKU i zaliczyć kilkanaście 2-3 dniowych szkoleń teoretycznych i praktycznych, zdawać egzaminy teoretyczne i praktyczne. Cały czas na bieżąco doszkalam się uczestnicząc 4-5 razy do roku w seminariach szkoleniowych i mając obowiązek organizowania ich także na terenie Józefosławia, gdzie istnieje sekcja Karate Combat Józefosław.

Posiadam 3 DAN Karate Combat i 1 DAN Karate Shotokan.

Posiadam państwowe uprawnienia instruktora: sportu, samoobrony, karate, sportów walki.

Z Państwa dziećmi poprowadzę zajęcia praktycznej samoobrony.

Mając doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, na treningach trzymam dyscyplinę ze względów na szeroko pojęte BHP, a inicjując prawdziwe zagrożenia, postaram się by to była dla nich także przygoda!