Katarzyna Błażejczyk

Z zamiłowania i wyboru jestem nauczycielem wychowania fizycznego już od 16- stu lat.
Obecnie dyplomowanym.
Ukończyłam Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie na kierunku nauczycielskim i trenerskim.
Posiadam uprawnienia instruktora aerobiku i aqua aerobiku oraz tańca z którym jestem związana od najmłodszych lat.
Jako zawodniczka AWF zdobyłam v- ce mistrzostwo Par Zawodowych w tańcu towarzyskim oraz międzynarodową klasę mistrzowską ‚S’ w tańcu.
Największym osiągnięciem było v-ce mistrzostwo Europy w tańcu towarzyskim.
Obecnie jestem związana ze Szkołą Tańca Riviera, w której prowadzę zajęcia nauki tańca dla młodzieży          i dorosłych.
Inne moje zainteresowania to windsurfing, snowboard i motoryzacja.
W pracy z młodzieżą stawiam na kreatywność, życzliwość, sumienność i przede wszystkim dobrą zabawę.
Moją pasją jest wszelka aktywność ruchowa i dlatego staram się jak najciekawiej przekazywać ją swoim wychowankom.