Karolina Sowa-Błońska

Jestem absolwentką filologii angielskiej na UMCS w Lublinie, Akademii Pedagogiki Specjalnej oraz Wszechnicy Polskiej w Warszawie, gdzie ukończyłam studia magisterskie ze specjalnością Język Dyplomacji   i Instytucji Międzynarodowych. Od 2015 zdobywałam doświadczenie jako nauczyciel języka angielskiego w szkołach oraz szkołach językowych. W kontakcie z uczniami staram się być elastyczna, dopasowuję metodykę nauczania i materiał do ich potrzeb, korzystam z różnorodnych materiałów. Zależy mi, żeby uczniowie potrafili docenić wagę języka angielskiego jako języka globalnego i narzędzia pracy w każdej branży. Szczególną wagę przykładam do umiejętności komunikacji i poprawnej wymowy. Chętnie korzystam z możliwości jakie daje technologia, zachęcam uczniów do wykorzystywania ich do nauki. We wrześniu 2021 dołączyłam do grona MIE Ekspertów, które stanowi ogromne źródło inspiracji i motywacji do pracy. Lubię podróżować, kolekcjonuję podręczniki i rośliny doniczkowe.