Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

Dyrektor Ewa Kazubek

Dzień dobry,
chciałabym serdecznie przywitać każdą osobę, która odwiedzi stronę internetową Niepublicznego Liceum Ogólnokształcącego w Józefosławiu.
Nazywam się Ewa Kazubek i pełnię funkcję dyrektorki liceum. Z wykształcenia jestem germanistką. Ukończyłam studia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, a studia podyplomowe z zarządzania oświatą w Instytucie Badań Edukacyjnych w Warszawie.
Moją pierwszą pracą po studiach było biuro patentów przy Polskiej Izbie Handlu Zagranicznego.
Robiłam tłumaczenia i miałam kontakt z ciekawymi ludźmi oraz pomysłami.
Jestem osobą, która lubi poznawać i uczyć się ciągle czegoś nowego. Moim mottem jest powiedzenie, że: „w życiu należy zużywać się, a nie rdzewieć.”
Zaczęłam prowadzić kursy językowe, a następnie podjęłam pracę w znanym warszawskim liceum im. Tadeusza Czackiego. Potem były również inne licea państwowe, społeczne i prywatne.
Doskonale wiem, że to nie ładne budynki, ale ludzie i ich osobowości tworzą klimat dobrego miejsca pracy. Miałam duże szczęście, że trafiłam na lekcje niemieckiego do mojego wspaniałego profesora pana Eryka Guhla, który pokazał mi, że długie wyrazy niemieckie da się w prosty sposób odczytać idąc powoli małymi krokami.
Życzyłabym wszystkim moim uczniom, aby spotykali na swojej drodze edukacji nauczycieli przewodników, którzy prowadzą do sukcesu i wspierają tak, żeby wydobyć potencjał tkwiący w młodych ludziach ciekawych świata.
Zapraszam do Naszej szkoły i zapoznania się z jej kadrą.
Ewa Kazubek

BAT-MED