Anna Godos

Bardzo lubię mój zawód i przedmiot, którego nauczam. Jestem absolwentką Europejskiego Uniwersytetu Viadrina we Frankfurcie nad Odrą. Poza wykształceniem mam w sobie niespokojnego ducha, który szepce      mi nieustannie do głowy, że niemieckiego najlepiej się uczy kiedy można go używać, stąd uwielbiam wycieczki do krajów niemieckojęzycznych. Gdybym mogła uczyłabym w autokarze😊
Jestem fanką olimpiady praktycznej „Zwolnionych z teorii” i opiekunem drużyn biorących w niej udział. Jestem też trenerem Odysei Umysłu i Tutorem pierwszego stopnia. Po wielu latach spędzonych w szkole, nadal uważam, że Uczeń to przygoda i warto w niej wziąć udział. NLO w Józefosławiu to miejsce gdzie tych przygód przeżywamy wiele, ale z pewnością znajdzie się miejsce na następne😊 Zapraszam na język niemiecki.