Bądź na bieżąco z nowinkami
w naszej szkole

O nas

Nasza szkoła działa od 1 września 2019 roku, mieści się w Józefosławiu przy ulicy Uroczej 14, zajmujemy powierzchnię prawie 2 tys m2,
Szkoła posiada 12 sal lekcyjnych, pracownie informatyczną, pomieszczenia dla nauczycieli, szatnię, kuchnię dla uczniów oraz kuchnię dla nauczycieli, a także strefę relaksu dla uczniów. ( wirtualna wycieczka po szkole przygotowana przez naszych uczniów – tu )
Do szkoły uczęszcza obecnie 141 uczniów, mamy pięć klas drugich oraz 2 klasy pierwsze.
Uczniowie naszej szkoły pod koniec pierwszego roku nauki decydują o przedmiotach , które chcą rozszerzać w kolejnych latach. Uczniowie mogą rozszerzać minimum dwa przedmioty, maksimum cztery.
Nasza kadra to 30 nauczycieli z pasją i powołaniem ( o nauczycielach możecie Państwo przeczytać w zakładce Kadra – tu )
Nasi uczniowie posiadają osiągnięcia w konkursach przedmiotowych jak i tematycznych :
Min. I miejsce w województwie mazowieckim w konkursie „Zrób-My Nasz-Film Historie Zapisane w Obrazie”.
Liceum bierze udział w licznych akcjach charytatywnych.
Ogromnym atutem naszej szkoły jest indywidualne podejście do każdego ucznia, który otrzymuje pełne wsparcie już na samym początku swojej drogi edukacyjnej. Nasi uczniowie są pod stałą opieką poradni pedagogiczno-psychologicznej z którą współpracujemy od początku powstania szkoły.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia budynku naszej szkoły

BAT-MED